Hakkımızda

hakkimizda

Sohbet gülü sohbet odalarına dair herşey burada.

IRC sohbet siteleri olarak yılların deneyimi ile siz değerli sohbet kullanıcılarına kolay anlaşıla bilir bir sohbet ortamı sunuyoruz. Sohbetgulu.net sohbet sitesine hiç bir ücret ödemeden direkt olarak sohbete bağlana biliyorsunuz. Sitemiz 18 yaşını doldurmuş reşit olan bireyler için tasarlanmıştır.

Sitemiz yazılı olarak hizmet sunan bir platform olduğu için sohbet odalarına bağlanan her kullanıcı 18 yaşını doldurmuş reşit bir birey olarak algılanır. Eğer real hayatan tanıyan varsa yaşı küçük olan kullanıcılar uyarılarak siteden uzaklaştırılır. Yazılı sohbet te olsa sitemiz içerisinde cinsellik içeren kanallarda olduğu için küçük yaştaki kullanıcılar için uygun değildir. 18 yaşını dolduran yetişkin kullanıcılar ise sohbet gülü sohbet odalarında özgürce sohbet ederek arkadaşlık kura bilirler.

Sohbet gülü hakkında bilmek istedikleriniz

Sohbet gülü sohbet odaları her kitleye hitap edecek şekilde tasarlanmış eşsiz bir irc network portalıdır. Eskiden yalnızca bilgisayar üzerinden yapılan sohbet günümüzde mobil cihazlarla çok daha kolay bir şekilde sohbet odalarına katılım sağlamaktadır. Sohbet gülü sitemiz mobil uyumlu ve tüm cihazlara uyumludur. Ücretsiz olarak kullanıcılarına nezih bir ortamda hizmet sunmaktadır. Özellikle kendini real hayatta çok fazla iafade edemeyen insan topluğunun aksine sohbetgulu.net sohbet odalarında çok sayıda elit insanın yeni kişiler tanımak, arkadaş olmak, sohbet etmek, oyun oynamak ve eğlenmek için sitemizi ziyaret etmektedirler.

Sohbetin eski adı yeni tadı sloganıyla eski sohbet ve arkadaşlık ortamı arayan insanların yegane en begendikleri irc network ağı olmaktadır. Eski dönemlerin en popüler sohbet platformu olan IRC hala eskimeyen ve her gün kullanıcı sayısı hızla artan bir portal olamaktadır. Kullanıcıların kimlikleri belli olmadan seviyeli bir şekilde sohbet imkanı sunması ve eşsiz bir şekilde lamer kullanıcılara karşı güvenlik sağlaması aynı zamanda site yöneticilerinin ve kanal operatörlerinin ekip çalışması ile kullanıcılara eğlenceli hoş vakit geçirmelerini sağlayan bir ortam sunmaktadır. Sohbet gülü sohbet odalarında özgürce sohbet edebilir, eğlence dolu oyun kanallarında bedava oyun oynaya bilir aynı zamanda kriterinize uygun arkadaşlar edine bilirsiniz.

Sitemiz hakkında daha fazla bilgi almak yada aklınıza takılanları sormak için sohbet’e katılarak tüm merak ettiklerinizi sora bilirsiniz. Sitemiz içerisinde çok sayıda kanal bulunmaktadır. Her kitleden olan kullanıcılar kendine uygun olan kanalda sohbet ederek aradıklarını bulmaktalar. Yüzlerce insan bu portalda ya sen neredesin! Yeni insanlar tanımak zevkli zaman geçirmek istiyorsanız hemen sohbete katılın ve sohbetin gülleri olan kişilerle canlı olarak tanışın.