Sohbetin insanlar arasındaki farkı

Sohbet etmek yalnızca Sohbet Odaları ve Sohbet Siteleri Olan Sohbet degildir! Sohbetin insanlar arasında çok farklı yönleri bulunmaktadır.

Sohbet Odaları
Sohbet etmek insanın dogasında bulunmakta olup farklı olarak sohbet etmenin yönleri bulunmaktadır arkadaşlar.  Bunları başlıca saymak ister isekde kısa kısa anlatalım azda olsa sohbetin insanlar arasındaki farkını.

1.  Sohbeti Chat Siteleri ile yaparsın; Bunlar yazılı sohbet, kameralı sohbet ve sesli sohbet etmektir.

Chat Siteleri her gecen gün yeni yenilikler katmakta kendine,  internet Relay Chat olarak doksanlı yılların sonlarına dogru yazılı chat olarak tanınmaya başlamış olup ülkemizde  giderek yaygınlaşmıştır arkadaşlar. Doksanlarda yazılı sohbet büyük ilgi görmekte idi ikibinli yıllara geçince 2002yılları ile 2006 yılları arasında tamamen yaygınlaşmış ve yazılı chat  çagının en buyuk başarısını yakaladığı zamandır oyıllar aslında. Degişen dünya ve insanlar ile yazılı chat yerini  Kameralı ve Sesli sohbetlere bırakmıştır, her nekadar degişir ise degişsin sistem aynıdır tek fark zaman mekan ve insanlar olmaktadır arkadaşlar.
Görüntülü Sohbet yada sesli sohbeti genellikle uzaktaki sevdikleri ile doya doya konuşmak yada yeni tanıştıkları insanlar ile daha güzel uyum yapmak için kullanan çok sayıda sohbet sever bulunmaktadır. Eğlence ve Oyun kanallarında ise hala vazgeçilmez olan yazılı sohbet sistemidir arkadaşlar SohbetGulu.Net Sohbet Siteleri ise yalnızca bu yazılı chat sitelerinden birtanesi olmaktadır arkadaşlar.

2. Sohbet insanlar arasında yerel olan konuşma şekilleri aynı yoreye ait şivesi aynı olan sohbettir.

Sohbet Odaları Sohbet harici insanların kendi aralarında aynı bölge şehir yada köyde yaşayanların aynı dilde konuştukları sohbet tarzıdır arkadaşlar. İnsanın dogduğu, büyüdügü ve yaşadığı yerdeki Sohbet etme tarzı farklıdır; Nedeni ise her şehir köy yada kasabanın kendine has bir şivesi olmasından yanadır arkadaşlar. Anlatış şekli aynıda olsa sohbet ederken kelimelerin anlamları başka gelebilir insana ama az düşündüğün zaman yada şive farkını göz önünde bulundurduğun zaman fark olmadığını anında anlamak mümkün olacaktır arkadaşlar.
SohbetGulu.Net Sohbet Siteleri insanların bir araya gelip farklı kültürleri paylaştığı ve sohbette ideal bir yazılı chat sitesidir arkadaşlar. Günün her anında Sohbet etmek için olsun eğlence için olsun üçretsiz olarak sitemiz üzerinden anında bağlana bilirsiniz, yeni insanlar ile tanışmak sohbetin insanlar arasındaki farkı görmek türkiye ve dünyanın her yerinden sohbete gelen insanlar ile kültür alışverişi yapmak SohbetGulu.Net Sohbet Siteleri Olur arkadaşlar.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir