Radyolu Sohbet Siteleri #Radyo Sohbet Kanalında DJ Ve Radyocuların Sohbet Tutkuları Heyecan Ve Neşeli Olmaktadır.

Radyolu sohbet siteleri Sohbet odaları kanalında Radyo dinlemek, radyo sitelerine katılmak, radyolu sohbet sitelerine bağlanmak artık çok kolay! Bir yandan radyo dinlerken bir yandan sohbet etmek ister misiniz? Sohbet edip sevdiklerinizi şaşırtmak mı yoksa? Hangisini tercih ederseniz edin bizim için önemli olan mutluluğunuz.

Radyolu Sohbet

Radyolu sohbet etmek

Türkiye’de yüzlerce radyo sitesi vardır, fakat hem yayın dinleyip hemde sohbet edebilme imkanına sahip siteler belki daha azdır. Radyolu sohbet etmek kullanıcılarımızdan aldığımız yorumlar neticesinde bulundukları en güzel radyolu sistem olarak geçen chat sitesidir. Bunu belki bizim söylememiz abartı olabilirdi, fakat kullanıcılarımızın yorumları olunca sizi veya başka insanları kandırmak amaçlı değildir. Tamamen özgün yorumlardır bunlar. Sizde bu mutluluğa ortak olmak istiyorsanız fazla bir kaybınız olmayacaktır. Sadece yapmanız gereken şey ortamı test etmek olacaktır. Radyolu sohbet etmek açısından bakarsanız siz de bu mutluluğa ortak olabilme şansına ortak olabilirsiniz. Günümüzde teknolojinin faydalarından yararlanmak gerekiyor. Bu konuda bizimde yapmış olduğumuz çalışmalar vardır, bu çalışmalar sayesinde Google ve kullanıcılarımızın ilgi odağı haline geldik. Giren kullanıcı bir daha girmek istiyor sohbet adresi de basit olunca akılda kalıcı bir etkileşim oluyor sanırım. Her sohbet sitelerinin olduğu gibi bizimde radyolu sohbet sitesi olarak kendimizin ve tamamen sizin rahat ve seviyeli bir sohbet edebilmeniz adına koymuş olduğumuz bazı kurallarımız vardır. Bunları sizinle paylaşmak istiyorum ve size aşağıda yazmış olduğum kurallardan bahsetmek istiyorum…
Radyo Dinle

Radyolu sohbet kuralları

Kanalda bulunan kullanıcıların kesinlikle küfür/argo kelimeler kullanması yasaktır.
Kanala girdikten sonra ardı ardına istek isteyip Dj arkadaşımızı bunaltmak yasaktır. Ona neden isteğimi çalmıyorsun yerine isteğinizin sırasını beklemenizi öneriyoruz. Bu konuda baskı yapmak yasaktır.
Kanalda bulunan radyo görevlilerine hakaret edici sözler sarf etmek ve onları kışkırtmak için kelimeler kullanmak kesinlikle yasaktır.
Kanala girdikten itibaren bu kurallara uymak zorunludur. Aksi taktirde kanaldan uyarılırsınız. Bu uyarılara uyulmadığı fark edilen kullanıcılar kanaldan uzaklaştırılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir