Dolmuşta Muhabbet Başka Oluyor

SohbetGulu.Net Muhabbet Odaları  Chat,Sohbet,Muhabbet Sitesi Dolmuş’ta Muhabbet  başka oluyor sizhala keşfermedinizmi eglenceli Muhabbet Saat’ini.

Muhabbet hemen heryerde olur işte evde Dolmuş‘ta Muhabbet Odalarında arabada trende Dolmuşta ama en güzeli Dolmuş Muhabbetleridir.Nedenmi peki özellikle Dolmuşta (Şimdiki tabirle Toplu Taşıma araçları) Muhabbet başka oluyor diyoruz çok basit birgün sizde  bir Dolmuşa binin ve insanları azda olsa seyredin buseyirde çok kolay anlarsınız.

Hergün Sabah işe gidiş yada Akşam eve dönüşlerde Dolmuşları kullanırız. Güne başlarken insanlarla  aynı yönde seyir ederek sabahın ilk Muhabbetine başlarız günlük karşılaştıgımız  dostlarile  Sohbet,Muhabbet’i koyulaştırır ve yolun nasıl sona erdiğini  bile aklımıza getirmeyiz. Muhabbet koyu oldukca sabahın uyku halinide üzerimizden atmış oluruz işe  varınca  Sohbet,Muhabbet etmenin gülüşüyle  daha içten canlı güne başlarız Muhabbetin verdiği heyecan ile günün nasıl  bittiğini bile anlayamayız.

Her günün elbet birde  sonu olacaktır. Eve dönüşlerde  Muhabbet,Sohbet daha başka olur günün yorgunlugu’mu dersin yada kalabalık olarak  eller  evde Muhabbet,Sohbet için alınmış cerezlerimi ve o an geldi Sonunda.! Dolmuş zamanı Muhabbetin en koyu zamanı günü yorgunda geçirsek varışı kısa olan dönüşümüzde bize Muhabbet,Sohbet  her yorgunluğu unutturuyor ve gecenin zeminini hazırlamaya başlıyor nedenmi? Asıl Muhabbet,Sohbet,Chat yapma zamanı aklımıza getiriyor.
Nihayetinde gün sona eriyor Dolmuş Muhabbeti kısada olsa tatlı eğlenceli birşekilde sona eriyor. Şimdi Muhabbet Odalarında Sohbet,Chat,Muhabbet yapma zamanı geliyor. Günün  her anını unutarak gecenin Muhabbet,Sohbet‘ine ilk olarak Muhabbet Odalarına giriş yaparak eglencenin Sohbet ve Chat yapmanın tadını alıyoruz. Muhabbet Chat Sohbet Odalarında yeni dostluklar için adım atarız. Sizhala Muhabbet Odalarında yerinizi almadınızmı.? Burası tam aradığınız Muhabbet Odası işte.
WwW.SohbetGulu.Net Muhabbet Odaları evde,işte,Dolmuşta tatlı Sohbet,Chat,Muhabbet‘ler DileR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir