Aşk Sohbetleri insanın Gördüğü En Güzel Rüyadır

Aşk insanların görebilecekleri en güzel rüyalardan bir tanesidir! Aşk Sevenin yüreginde Olmalıdır. Böyle güzel bir aşkın adıda Aşk chat Sohbet Odaları olmalı Aşk Muhabbetleri yapmak için.

Aşk Sohbetleri insanın Gördüğü En Güzel Rüyadır
Aşk Sevenin kalbinde olmalı, Aşk Sevgi ister emek ister Seviyorsan Aşık isen emek vermeli yüregin ile sevmelisin ancak ozaman aşk bir anlam kazanır. Aş Sohbetleri ise yalnızca Aşk Chat Sohbet Odaları ile olur arkadaşlar, insan kendinden başkasını severmi dersek aşık olan illakine sever, kendinden fazla aşkını düşündürür, kendini biranda unutturur aşkı olan insanın hislerine isteklerine önem vermeye bakar aşk, aşk bu sonuçta insanın kendisinden fazla aşkını sevdirir.
Aşk kendi benliğini ruhunu aklını elinde olmadan alır tedavisi mümkün olmayan bir sevgi olmaktadır Aşk ama yükünü hafifletecek olan bir ilaç vardır oda Aşk Chat Sohbet Odaları Olmaktadır arkadaşlar. Aşık Olan neler kazanıp kazanmadığını asla bilemez görmeden kumar oynamak gibi arkadaşlar. Bir başka insanın gönlünü kazanmak kalp’ine girmek için yapılan kurlar, gülümseyen bir gözlerin içine bakarken alev gibi yanan dudaklar bakılan gözlerde esir kalan bir kalp olur. Aşk Chat Sohbet Odaları ile gökyüzünde birlikte bir yıldız seçip aşk ile yok olmak mehtabı seyretmek gibidir aşk.
 
İnsanın hayatında bir çizgisi vardır bu çizgi Aşk Chat Sohbet Odaları olmalıdır Sağ ve Sol yanın gibi. Sağında mutluluğun solunda hüsranların bazen mutluluklara yenik düşersin yinede Aşk yaşanacak en güzel duygudur aslında. Aşıklar anlar ancak nekadar güzel olduğunu birde biz yakalım SohbetGulu şair ruhumuzla bir dörtlük şiir aşk için.Aşk insanın hayatı boyunca gördüğü en güzel rüyadır.
Aşk içinde insanı yakan önü sonu olmayan çöl sıcağı gibidir.
Aşk yeryüzünün, gökyüzüne duyduğu sevgi gibi olmalı.
Aşk her dogan güneş gibi hergün yeniden içinde dogmalı.
Aşk bu herkes yazar sonunda arkadaşlar hasret kalırsın bıkmadan beklersin Aşk Chat Sohbet Odaları ile duygularını tazelersin yada yeniden aşık olacağın yeni arkadaş ve dostlar ararsın kendine. Aşk içinde yanan daimi bir ateş gibi olmalı; Nefes nefese, kalpinden sana akmalı, son nefesde yanında olmalı aşk gelip geçici degil bugünün ve yarınların olmalıdır.
Yönetim Olarak SohbetGulu.Net Sohbet Siteleri Aşıklara aşık oldum diyenlere yada aşk arayanlara Aşk Chat Sohbet Odaları ile Aşkı bol Sohbetler dileriz arkadaşlar. Öyle Durmakla kazanılmaz aç hemen kalbini sende hemen kalbinin sesini dinle…!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir